ماموریت ما در حوزه پژوهش

در سرتاسر جهان از هر 6 مورد مرگ، 1 مورد مرتبط با سرطان است. نتایج حاصل از مطالعات اپیدمیولوژی نشان دهنده این اصل می­باشد که شیوع این بیماری در کشورهای در حال توسعه همچون ایران و همچنین توسعه نیافته بیشتر از سایر کشورها می­باشد. در ایران نرخ مرگ و میر ناشی از سرطان بطور متوسط 60 نفر از هر 100000 هزار نفر محاسبه گردیده است و میزان بروز آن نیز در حال افزایش است. در شرایط کنونی متخصصین، سرطان را به عنوان یک بیماری پیچیده معرفی می­کنند که فاقد راه حل­های درمانی ساده می­باشد. از این رو است که محققین، پژوهش­های روزافزنی را جهت شناخت دقیق زوایای مختلف این بیماری انجام می­دهند. از آنجاییکه شناخت سرطان در کنار سایر فعالیت های گسترده این موسسه از جمله اهداف اصلی ما است، در صدد هستیم تا با شناسایی اولویت های پژوهشی، از طرح های پژوهشی در حیطه های مختلف علمی از جمله عوامل دخیل در بروز سرطان و همچنین عوامل تاثیرگذار بر پیشگیری، درمان و پیشرفت آن حمایت کنیم.

دورنمای پژوهشی  ما

هدف ما از این تحقیقات، دستیابی به نتایج علمی و کاربردی است که با تکیه بر آن­ها روزی به پیشگیری و درمان هرچه کامل­تر سرطان قادر شویم. اعتقاد ما بر این است که نتایج حاصل از پژوهش­های ما از ظرفیت بالایی جهت بهبود بازده درمانی بیماران مبتلا به سرطان و نهایتا کمک به سیاست گذاری­ های کلان مرتبط با پیشگیری از این بیماری برخوردار است. به عنوان یک مرکز پیشرو در حیطه سرطان، ما حمایتهای مادی و معنی گسترده­ و در عین حال بلند مدت را جهت تامین منابع مورد نیاز پروژه­های کاربردی، نو آورانه و مبتکرانه انجام داده و می­دهیم. ما همچنین متعهد به حمایت از پژهشگران جوان در حیطه سرطان، به عنوان دانشمندان نسل آینده کشورمان هستیم. تمرکز اصلی ما، حمایت از تحقیقات علمی تاثیرگذار بر تشخیص، پیشگیری و درمان سرطان است که نفع آن نیز مستقیما شامل حال بیماران و عموم جامعه می باشد. با تکیه بر دانش و سابقه خود، ما چشم اندازی را برای کشورمان متصور هستیم که در آن برای تمام انواع سرطان­ها یک روش درمانی تاثیرگذار ارائه دهیم.

ما اعتقاد داریم که پایان سرطان از شما شروع می شود! ما می­خواهیم که با تکیه براندوخته­ های حاصل از سال­ها تحقیق و همچنین با استفاده از توان بالقوه شما به سرطان پایان دهیم. چشمان ما نظاره گر آینده ایست که در آن پیشگیری از سرطان امری همه گیر و درمان آن برای تمام مردم امکانپذیر باشد. اما رسیدن به این اهداف جز از راه تحقیق و پژوهش ممکن نیست.

با تکیه بر تحقیقات، ما به درک عمیقی از سرطان در تمامی زمینه ­های بروز، پیشگیری و درمان آن رسیده­ایم. به پشتوانه محققین و پژوهشگران خود، ما می­دانیم که برای رسیدن به اهدافمان چه گام­هایی را باید برداریم و تا زمانی که تعداد مرگ و میر حاصل از این بیماری به صفر نرسد ما دست از تلاش برنخواهیم داشت. شما نیز جهت رسیدن به این چشم انداز به ما بپیوندید و ما را در پیشبرد اهداف و تحقیقاتمان یاری کنید. بدانید که کمک هر یک از ما می­تواند گامی باشد در مسیر پایان سرطان.

 حیطه فعالیت های پژوهشی ما (روی آیتم مورد نظر کلیک بفرمایید)

روند پرداخت حمایت های مالی توسط خیرین

خیرین پژوهش خیریه شمس ابتدا می بایست با تکمیل فرم عضویت (اینجا کلیک) به عضویت این خیریه در آمده و میزان و نحوه کمک خود را مشخص نموده و از طریق ایمیل به آدرس ما shamsngo.ir@gmail.com ارسال نمایند.

و یا

از طریق وبسایت خیریه Shamsngo.ir  ثبت نام کرده و میزان کمک خود را مشخص نمایند.

شما همچنین می توانید با دفتر خیریه تماس بگیرید. کارشناسان ما برای عضویت شما در خیریه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

قدرت کمک های مالی شما

10 تا 20 میلیون تومان حمایت از پایان نامه های تحقیقاتی در مقطع ارشد و دکتری
20 تا 50 میلیون تومان انجام تحقیقات در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی برای بررسی عوامل خطر سرطان و ارزیابی وضعیت روش های تشخیصی و درمانی
50 تا 100 میلیون تومان تحقیقات چند مرکزی و ایجاد شبکه همکاری برای پاسخ به سوالات ملی و حل مشکلات تحقیقاتی در سطح ملی
بیش از 200 میلیون تومان انجام تحقیقات وسیع ملی و بین المللی برای پاسخ به سوالات مهم کشور