یادبود مجازی درگذشتگان

وقتی یکی از اقوام یا دوستان شما از دنیا می رود، کمک نقدی شما با نیت عزیز درگذشته به موسسه خیریه شمس می تواند هم یادبودی ارزشمند برای او و هم کمکی برای شناخت و مهار سرطان باشد. بخش یادبود مجازی شمس این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا برای اموات عزیز خود صفحه ای بسازید و با معرفی آن به دوستان و آشنایان، از آن ها جهت بازدید، ادای احترام و اهدای خیرات و نذورات به خیریه دعوت کنید.

شما می توانید یک “صفحه یادبود” برای ادای احترام آنلاین برای عزیز درگذشته خودتان ایجاد کنید و از خانواده و دوستان خود دعوت کنید تا به یاد او خیرات اهدا کنند. این هدایای خیرین نه تنها امروز بلکه برای آینده به پشتیبانی از بیمارانی که هنوز درگیر سرطان هستند، کمک فراوانی خواهد کرد.

برخی از هموطنان برای اموات و عزیزان از دست رفته خود صفحه یادبود ساخته اند، در این بخش میتوانید صفحات یادبود ساخته شده را مشاهده نمایید و برای هر یک از آنها مبلغی را بعنوان نذر به خیریه اهدا نمایید. و ضمن شادی روح درگذشتگان به موسسه خیریه جهت دستیابی به اهداف والای خود کمک نمایید.

در صفحه واریز وجه به یاد اموات می توانید به نیت و به نام عزیزان از دست رفته خود مبلغی را بعنوان صدقه و خیرات به موسسه خیریه سرطان واریز نمایید. و موسسه این مبلغ را به یاد آن مرحوم/مرحومه صرف امور خیر می کند.

اگر برای بخش یادبود مجازی (آنلاین) درگذشتگان موسسه خیریه شمس پیشنهاد یا انتقاد و یا نیاز به پشتیبانی دارید با کلیک بر روی دکمه زیر با این واحد مکاتبه بفرمایید.

فهرست